Říjen 2008

Životopis 2

29. října 2008 v 12:50
Profese: herečka, modelka
Datum narození: 30.08.1977
Místo narození: Caracas, Venezuela
Znamení: Panna
Životopis:
Její kariéra začala již v osmi letech, kdy účinkovala ve své první reklamě. Později už se nabídky jen hrnuly a Norkys se stala tváří mnoha reklam a společností. Studovala podnikovou administrativu a univerzitu Simona Rodrigueze. Porodila syna který se jmenuje Sebastian Luttinger Batista (nar. 20. ledna 2006). Začínala jako modelka. Hrála např. v telenovelách Má tlustá Valentána, Juanin zazrak ,Divoška Anastázie. Její přezdívka je Nokrys. Jako modelka hodně cestovala do USA, kde fotila a účastnila se módních přehlídek. V roce 1999 se zúčastnila soutěže Miss Venezuela (čímž se jí podle vlastních slov splnil dívčí sen) a vyhrála Miss úsměv a Miss fotografie. Norkys Batista se také zúčastnila Miss Mesoamerica a Miss latina.
Filmografie:
2002Mi gorda bella ...Chiquinquira- Lorenz Rivero
2002Juana la virgen ...Desir de Rojas

Popis

29. října 2008 v 12:47 | Evngelina
Originální název: "Mi gorda bella"
Motto: TV seriál 2002 - 2003
Typ filmu: Drama Romantický
Rok výroby: 2002
Hrají: Natalia Streignard - Valentina Villanueva, Juan Pablo Raba - Orestes Villanueva, Norkys Batysta - Chiqui Lorenz, Marianela Gonzales - Pandora Villanueva, Huga Vasquez - Jordi Rosales, Hilda Abrahamz - Olimpia Villanueva, Jeronimo Gil - Franklin Carreno, Flavio Caballero - Juan Anchel Villanueva, Emma Rabbe - Tza Tza Lanz, Luciano D´Allesandro - Roman Fonseca, Ana Beatriz Osorio - Beatriz Carreno, Carlos Alvarez Aquiles Villanueva, Belen Marrero - Muneca Lorenz Rivera, Prakriti Maduro-Ninfa, Abelardo Behna-Alejandro Silva, Manuel Sosa-Joel, Aileen Celeste-Ariadna Villanueva, Rodolfo Renwick-Jorge Campos, Mimi Lazo-Eva Lanz Villanueva, Marcos Moreno-Roque Julia, Norma Matos-Mayela, Daniel Alvarado-Jose Manuel Sevilla, Kareliz Ollarves-Debora Pereira, Sandra Martínez-Fabiola Fonseca, Jeanette Flores-Consuela, Carlos Marquez-Segundo Villanueva, Jose Angel Avila-Jose Ignacio Patecho, Natalie Cortez-Jessica Lopez, Félix Loreto-Lorenzo Lorenz, Amália Perez Diaz-Celeste Villanueva, Aleska Díaz Granados-Vivian, Daniel Blasco-Samuel, Sonia Villamizar-Natalia, Elisa Stella-Elena,
Popis:
Ve středu příběhu stojí bohatá rodina Villanueva. Hlavou rodiny je Juan Angel. Jeho žena Olimpia je krásná, ale v jádru je zlá a stále intrikuje. Olimpie nenávidí Evu, která je vdovou po bratrovi Juana Angela Luisi Felipovi. Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentinu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru. Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička.

Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil. Olimpie dělala vždy vše proto, aby Evu zdeptala a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentinou znovu žít v sídle Villanuevů. Valentina končí internátní školu s vynikajícími výsledky. Spolužačky ji mají rády pro její milou vstřícnou povahu, ale lehce si ji dobírají kvůli její váze. Valentina miluje svého bratrance Oresta, který je velký sportovec, letos opětovně obhajuje titul Železného muže. Vyhrává nad Romanem, který chodí s jeho sestrou Ariadnou. Pandora, druhá Orestova sestra, je nevypočitatelná, ponurá osoba, která nenávidí svou matku Olimpii. V domě žije ještě Roque, který pro Olimpii vykonává veškerou špinavou práci.

Eva letí ve vrtulníku za dcerou, aby se účastnila její oslavy na ukončení studií. Přijíždí tam i Tza Tza, excentrická herečka, která je sestrou Evy. Eva slibuje Valentine, že teď už budou žít jen spolu. Má výčitky, že celá ta léta s Valentinou nežila, ale nešlo to jinak, smrt manžela ji tvrdě zasáhla. Věnuje Valentině stříbrnou lilii Villanuevů, váže se k ní nějaká legenda, zmínil ji i Valentinin otec těsně před smrtí. Eva odlétá a vrtulník ve vzduchu vybuchuje. Eva je pochována. Vše nasvědčuje tomu, že v havárii má prsty Roque a Olimpie. Olimpie se vloupe do části domu, kde bydlela Eva s rodinou a bere tam šperky, dobropisy a vše cenné. Valentina přichází do sídla Villanuevů.

Životopis

29. října 2008 v 12:45 | Evangelina
*NORKYS BATISTA*
Obrazek
Zahrala si v telenovelach : Chuanin zazrak
Sladká Valentína
Divoška