Popis

29. října 2008 v 12:47 | Evngelina
Originální název: "Mi gorda bella"
Motto: TV seriál 2002 - 2003
Typ filmu: Drama Romantický
Rok výroby: 2002
Hrají: Natalia Streignard - Valentina Villanueva, Juan Pablo Raba - Orestes Villanueva, Norkys Batysta - Chiqui Lorenz, Marianela Gonzales - Pandora Villanueva, Huga Vasquez - Jordi Rosales, Hilda Abrahamz - Olimpia Villanueva, Jeronimo Gil - Franklin Carreno, Flavio Caballero - Juan Anchel Villanueva, Emma Rabbe - Tza Tza Lanz, Luciano D´Allesandro - Roman Fonseca, Ana Beatriz Osorio - Beatriz Carreno, Carlos Alvarez Aquiles Villanueva, Belen Marrero - Muneca Lorenz Rivera, Prakriti Maduro-Ninfa, Abelardo Behna-Alejandro Silva, Manuel Sosa-Joel, Aileen Celeste-Ariadna Villanueva, Rodolfo Renwick-Jorge Campos, Mimi Lazo-Eva Lanz Villanueva, Marcos Moreno-Roque Julia, Norma Matos-Mayela, Daniel Alvarado-Jose Manuel Sevilla, Kareliz Ollarves-Debora Pereira, Sandra Martínez-Fabiola Fonseca, Jeanette Flores-Consuela, Carlos Marquez-Segundo Villanueva, Jose Angel Avila-Jose Ignacio Patecho, Natalie Cortez-Jessica Lopez, Félix Loreto-Lorenzo Lorenz, Amália Perez Diaz-Celeste Villanueva, Aleska Díaz Granados-Vivian, Daniel Blasco-Samuel, Sonia Villamizar-Natalia, Elisa Stella-Elena,
Popis:
Ve středu příběhu stojí bohatá rodina Villanueva. Hlavou rodiny je Juan Angel. Jeho žena Olimpia je krásná, ale v jádru je zlá a stále intrikuje. Olimpie nenávidí Evu, která je vdovou po bratrovi Juana Angela Luisi Felipovi. Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentinu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru. Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička.

Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil. Olimpie dělala vždy vše proto, aby Evu zdeptala a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentinou znovu žít v sídle Villanuevů. Valentina končí internátní školu s vynikajícími výsledky. Spolužačky ji mají rády pro její milou vstřícnou povahu, ale lehce si ji dobírají kvůli její váze. Valentina miluje svého bratrance Oresta, který je velký sportovec, letos opětovně obhajuje titul Železného muže. Vyhrává nad Romanem, který chodí s jeho sestrou Ariadnou. Pandora, druhá Orestova sestra, je nevypočitatelná, ponurá osoba, která nenávidí svou matku Olimpii. V domě žije ještě Roque, který pro Olimpii vykonává veškerou špinavou práci.

Eva letí ve vrtulníku za dcerou, aby se účastnila její oslavy na ukončení studií. Přijíždí tam i Tza Tza, excentrická herečka, která je sestrou Evy. Eva slibuje Valentine, že teď už budou žít jen spolu. Má výčitky, že celá ta léta s Valentinou nežila, ale nešlo to jinak, smrt manžela ji tvrdě zasáhla. Věnuje Valentině stříbrnou lilii Villanuevů, váže se k ní nějaká legenda, zmínil ji i Valentinin otec těsně před smrtí. Eva odlétá a vrtulník ve vzduchu vybuchuje. Eva je pochována. Vše nasvědčuje tomu, že v havárii má prsty Roque a Olimpie. Olimpie se vloupe do části domu, kde bydlela Eva s rodinou a bere tam šperky, dobropisy a vše cenné. Valentina přichází do sídla Villanuevů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama