Březen 2009

Simona

20. března 2009 v 9:07 | jááááááááááááááááá |  Comeback
Simona Bůčková:
věk:38
Z minulosti:je rozvedená a má dvojčata.Barmanka prověřená životem .Hlavně Tomáš si kní chodí pro rady nejednou poradila dobře .

postavy

20. března 2009 v 8:56 | jáá |  Comeback
Tomáš Pacovský:
věk:45
děti:ano 1 dcera
z minulosti:Tomáš by kdysi popová hvězda fanynky mu ležely u nohou.Ale potom vybouchla jeho 2 deska abyl té jeho pohádky konec.Poté se mu narodila jeho jediné dítě dcera Iva.Tak pověsil kariéru na hřebík a vyměnil koncertní šnůru za šnůru prádelní.Má bratra Františka(OZZÁKA tak ho přece známe)

Iva Pacovská:
věk:16
děti:ano adoptovaná dcera Kundanika alias Dagmar
z minulosti:Iva vyrůstala bez matky ale za to se svým trochu dost svérázným stréjdou OZZÁKEM .Adoptovala dceru kundaniku.Vyšila nápis:LEXA je DEBIL

František OZZÁK Pacovský:
věk:50
děti:v 5. díle adoptoval Lexu
z minulosti:Ozzák měl kdysi kapelu Krakatici ale nedotáhla to ani k jednomu koncertu.Ozzák se urazil hned poté co Tomáš začal zpívat pop.Svůj život zasvětil metalu.

Marcela Divicová:
věk:kolem 40ti
Děti:nezjišteno
Z minulosti:nekritická žena.Snad největší fanynka Tomáše,která si pořád vybavuje koncert ve Slaném.Jednou naházela do jukeboxu 500Kč na píseň "vsákneš se do me jako déšť" .Nyní je prodavačkou v Tomášově obchodě.Je vdaná.

Alexandr Bůček:
věk:16
děti:nemá
Z minulosti:Otce nemá ,protože mu utekl s jinou.Podle Ivy je to pako a debil .Když měli jet s Ivou Sašou na Czech tech do Trutnova jeli na kurz vyšívání do Turnova .Měl vyšít :Trutnov není Turnov ale vzládl jenom to T.Má sestru ,které si skoro nikdo nevšimne.V zoo nechal pojmenovat hienu Ivu.

Alexandra Bůčková:
věk.16
děti:nemá
Z minulosti:Otce nemá,protože jí utekl s jinou.Je to Ivina nejlepší kamarádka.Myslí si že se kolem ní zajímavě kříží paprsky a nekde jí vidět.Má ráda školu ale tají to aby jí spolužáci nezličovali.Neumí lhát pokaždé omdlí.