Srpen 2009

Severus Snape

31. srpna 2009 v 18:15 | Ewangelinkaaa |  Harry Potter
SEVERUS SNAPE

Narozen:9.1. 1960
Úmrtí:rok 1998
Věk:zemřel ve věku 38 let
Matka:čistokrevná čarodějka Eileen Prince-Lloyd-Snape
Otec:mudla Tobias Snape
Patron:Laň (stejný jako měla jeho životní láska Lily Evans-Potter)
Bubák:?
Sourozenci:?
Stav:svobodný (ale co my víme)
Děti:podle všech údajů ne
trestní rejstřík: hledán pro vraždu Albuse Brambála a použití smrtící kletby Avada Kedavra
Zaměstnání:učitel lektvarů a obrany proti černé magii,později ředite v Bradavicích
2.zaměstnání:smrtijed a dvojitý agent pro Fénixuv řád
týrán v dětsví: Ano otcem

promiň

31. srpna 2009 v 17:09 | Ewangelinkaaa
Bylo krásné slunečné odpoledne a všichni netrpělivě čekali na zahájení famfrpálového zapásu.Dnes se dokonce těšila i Lily Evansová ,která byla už zamilovaná do Jamese Pottera.No konečně začal zápas Nebelvíru s Havraspárem.Tento zápas byl velice dlouhý protože zlatonka byla buď velice rychlá nebo chytači dost pomalí.Po 5 hodinách byla zlatonka konečně spatřena.
"Ano a James Potter se rozlétl za zlatonkou , velmi mistrně se vyhnul potlouku a...Anoo vážení přátelé Potter chytil zlatonku Nebelvír zvítězil"! rozléhal se hrištěm hlas moderátora.
Na tribunách Nebelvíru se zavládl velký rozruch.Nejvíce k udivení přítomných však byla potěšena Lily Evansová.
Ve společenské místnosti Nebelvíru vypukla velká oslava,nikdo už nečekal na Jamese jako vždy.
Všem bylo jedno že tam nebyl.Dnes se velmi loudal v šetně nebelvírského famfrpalového družstva.To byla pro Lily ta pravá šance.
James seděl v šatně již převlečený ale nechtěl odejít, jako by čekal na něco ale nevěděl na co.
James už se chystal odejít,Lily přišla tiše že si jí James nevšiml.Lily pomalu docházela odvaha ale nechtěla se vzdát."Jé Ahoj Li..." tuto větu už James nemohl doříct protože dostal od Lily vášnivý polibek ,který hned opětoval.Stali uprostřed šatny ,byli by tam takhle až noci ale vyrušil je Sirius.Hned jak se klika hnula od sebe Lily a James odskočily takže Sirius nic nemohl poznat.
"Jamesi...Jé Evansová,co ty tu děláš"? vyzvídal hned Sirius."Ále nic tak se nestarej Blacku". odeskla Lily.
"No nic asi půjdu ,to co chtěl vědět už víš, stačí Jamesi"?pronesla Lily."Joo víc už vědět nepotřebuju. Tak moc ti děkuju Lily.Uvídíme se ve věži" odpověděl zaksočený James.

Lily vyběhla ze šatny tak rychle jako by běžela o světový rekord."Co tu dělala?Proč byla tak zaskočená když jsem přišel?Proč tak rychle vyběhla"? vyzvídali Sirius a Remus ,který nepozorovaně přišel těsně před Siriusem."Víte co kluci nestarejte se.A kde je vůbec Petr"? řekl polo naštvaně a polo pobaveně James."Ále zase je na ošetřovně,zase si skřípl nohu když se měnilo schodiště.No to je už tento týden po 9.A to je teprve Středa".oznámil Remus.

Když se odebrali do nebelvírské společenské místnosti byla zábava již plném proudu.Jamesovi už bylo jasné že už nikdo není střízlivý.Na stolku si všiml že už jsou zlikvidované zasoby a zbytky od minula.
Vzadu si všiml Lily ,Která patrně dopíjela 1. skleníčku ohnivé whisky.Hned k ní vyrazil ale cestu zkřížil Sirius ,Remus a Petr ,který jíž byl zpátky z ošetřovny.odvedli ho na druhý konec společenské místnosti a potom už James na nějakou Lily úplně pozapomněl.Naopak si až moc všímal Kristin Edesteinové.Lily se moc nebavila ale zatla zuby vyrazila za Jamesem.
Toto setkání ještě zachránili Remus a Sirius ,kteří už v šatně všimli jak se k sobě měli.Remus zdržel Lily a Sirius i přes Jamesovy protesty odvedl Kristin někde jinde.
Teď to byla výhoda že si jich nikdo nevšímal ale radši se odklidili do dívčích ložnic kde si zase opětovali vášnívé polibky.
Setkání jim překazila jakási Nebelvírská dívka.Tak si šli zase každý po svém.Když chtěla za Jamesem vyrazit podruhé dopadlo to tragérií.Jelikož Remus,Sirius a Petr věděli jen to James šel do přístěnku na košťata a nevěděli to že tam šel s Kristin ,tak jí tam poslali.Lily došla až ke dveřím přístěnku a tam se jí nova ztratila odvaha jako když šla za Jamesem do šatny.A udělala to co neměla,otevřela dveře přístěnku.
Lily zůstala stát jako opařená.Viděla tam Jamese a Kristin jak se vášnivě líbají ,James měl zcela rozepnutou košili stejně jako Kristin ale ona ji měla skoro svlečenou.Lily pohled na Jamese a Kristin vzal všechny iluze o Jamesovi a začala pomalu zase nenávidět.Vždyť ho do této chvíle milovala,vlastně si tím nebyla jistá .V tuto chvíli nevěděla jestli ho miluje nebo nenávidí.

Ve chvíli kdy vrazily do místnosti Remus a Petr se Siriusem ,James se odtrhl od Kristin a spatřil i Lily ,které se oči nalpnily slzami.Když James přiblížil k Lily,tak už nestačil jí nic říct protože se Lily zatočila hlava a omdlela.Chytil jí Remus a společně se Siriusem jí odnesl z přístěnku.Oba celou dobu mlčeli a také beze slova odešli.Petr po chvíli zbaběle utekl za nimi také on ze sebe nevydal za tu dobu hlásku.
Ráno jak se Lily probrala si myslela že to byl jen sen ale jak uviděla že u její postele sedí Remus a Sirius ,tak si uvědomila že to nebyl sen.Ležela na ošetřovně.Remus jí pomohl vstát a hned ze Siriusem vyběhl z ošetřovny.Lily jen uslyšela jak madam Pomfeyová jim nadává že utíkají na ošetřovně.Lily se oblékla do hábitu a vyrazila na první hodinu což byly lektvary.Měli uvařit lektvar jménem DOUŠEK ŽIVÉ SMRTI,tím by Lily teď nejradši předávkovala Jamese.Ale James celý lektvar zkazil a celé to dovršil výbuchem.Všichni tuto hodinu měli zábavu postaráno.Jediní kdo se nesmáli byli:Remus,Sirius,Petr a Lily a kupodivu i Severus Snape ale ten byl plně zabrán do přípravy lektvaru.Po mnoho týdnů Lily s Jamesem nepromluvila.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
vaše EWANGELINKA

moje výtvory 1

30. srpna 2009 v 14:21 | Ewangelinkaaa

proč se to stalo

28. srpna 2009 v 22:51 | Ewangelinkaaa
Tohle je moje první povídka takže prosím slitování a omlouvám se za chyby.

Ležím na posteli a vzlykám do polštáře ,nemůžu se utišit .Musím brečet ,jinak to nejde.Ta bolest je šílená ,bolest v mém srdci.
Zemřel můj jediný syn.Mé dítě kvůli němu brečím už 5 hodin bez přestávky.Přiletěla mi jen sova s oznámením že je mrtvý,nenapsali už jak zemřel a kdy a dokonce ani kde.Myslím na všechny šťastné okamžiky s ním.Moc jich tedy nebylo ,všechny kazil jen a jen Tobias.Je neuvěřitelné kolik let uběhlo od jeho prvního dopisu z Bradavic.Byl tehdy opravu šťastný,šťastná jsem byla i já ,byl to kouzelník.Ale Tobiasovy obavy se naplnily:jeho syn je stejně "nenormální" jako já.
Magii miloval už od útlého věku, snil o tom že se svému otci bude moct ubránit sám.Nikdy jsme sice nežily v nějakém přepychu , který byl pro jiné děti tak důležitý ale přesto si našel jednu kamarádku.
Tedy on říkal že je to kamarádka ale pro něho byla něco víc.On ji miloval.
Byla to slušná holka ale když mu ta holka jménem Lily Evansová zlomila srdce začala jsem jí nenávidět.
Potom se stal smrtijedem a dál... už nic nevím přestal mi posílat sovy.Úplně mě to zlomilo,byla jsem nešťastná.
Ale pořád jsem ho milovala jako svého syna.zprávy oněm jsem neměla od téhle sovy.

Tak si ale říkám"Proč se to všechno stalo:proč přestal psát,proč mu ta Evansová zlomila srdce,proč zemřel.Pokud se chci dozvědět pravdu přemístím se na ministerstvo".
Ještě si musím dodat "Sbohem Severusi Snape".


takhle to vypadá když čtu Harryho

5. srpna 2009 v 15:30 | Ewangelinkaaa
zdroj:http://svetplnykouzel.blog.cz/0808/odloz-tu-zatracenou-knizku-a-jdi-delat-neco-uzitecneho

Harry poser

5. srpna 2009 v 10:33 | Ewangelinkaaa |  Harry Potter
spifer pig or harry plopper?ples

4. srpna 2009 v 13:06 | Ewangelinkaaa
Tam je i můj milovaný Sevík