Červen 2010

má colorka :D

18. června 2010 v 18:28 | *-Ewoushek-*
vghk

Co pro mě znamená slovo smrt??

18. června 2010 v 18:25 | Ewangelinkaaa
Ano srávně beru si insriraci z tématu týdne.Nic jiného by mě totiž nenapadlo.
V lékařství to znamená zástava srdce a dechu a hlavně mozková smrt.Ale pro většinu lidí má smrt úplně jiný význam.Smrt někoho blízkého pro nás znamená obrovskou ztrátu a bolest.Vždyť jsme ztratili osobu ,kterou jsme měli rádi.Všichni asi cítíme obrovské prázdno.My ani nevíme co ten zemřel v tu chvíli prožíval.Jestli cítil bolest nebo něco jako uspokojení.Nikdo z nás neví jaké je to umírat a jestli to bolí.Je po smrti ještě něco???Nějaký posmtrný život.Existuje nebe nebo peklo???To jsou otázky na ,které se dozvíme odpovědi až v tu chvíli co skončí náš život.Příde po smrti vykoupení??? Co bude??Někteří lidé se přirozené smrti bojí a proto svůj život sami a dobrovolně.Pokud existuje vykoupení zaslouží si ho tihle lidé.Podle některých náboženství NE.
Někteří lidé ovšem říkají že vykoupení si zaslouží každý člověk.
Někteří lidé říkají že každý bude mít smrt podle toho jak žil.Je potom sravedlivé že lidé ,kteří byli celý svůj život poctiví a slušní zemřou např. v bol;estech na rakovinu a lidé ,kteří za svůj život provedli hodně zlého zemřou bez bolesti??
Každý se určitě něčeho bojí ale smrt by to být neměla pro někoho je smrt totiž vysvobození.
Tohle je pro mě něco jako citát "Smrti se nebojím,smrt není zlá , Co strašné je co zlé je to umírání je".
Každý se jednoho dne dozví odpovědi na otázky kolem své smrti.Jenže kdy to bude Dnes??Zítra??
To že nevíme kdy smrt příjde je to co nás asi děsí nejvíce.
Tím končím svůj článek "Co pro mě znamená slovo smrt".

po dlouhé době....

18. června 2010 v 18:04 | *-Ewoushek-*
Asi tak po měsíci se zase ozývám ale prostě nemám na blog náladu.Nevím proč ale uvažuju s tímhle blogem skončím a časem si zase založím nový ale zase nadruhou stranu mám na tenhle blog spoustu vzpomínek.Možná je už načase dát jiný dess ale mě se nechce ho vytvořit ale pokud se budu chtít teď k tomuhle blog vrátit nové zahlaví to potřebuje.Možná tu už bude častěji ,uvidíme.
V mém životě moc věcí neudálo ale jedna důležitá alespoň tu je: mám naraženou levou ruku (pro mě je to zlý jsem levák).Teď si asi říkate co je to za nemehlo ale pro mě je  to ponaučení že fotbal bych už asi nikdy hrát neměla.Známky se ve škole už pomalu uzavírají a já bych zase mohla mít vyznamenání.Na 7. třídu je to celkem dobrý výkon ne??Ale nemyslete si že jsem nějaký šprt, jen si prostě pamatuju co jsme ve škole ten brali a nějak si to do té paměti prostě uložím.Už se dost těším na Léto.
Pokud tohle vůbec budete číst ,protože z toho asi bude docelá slušná slohovka,tak si můžete být jisti že budete mít zase něco na čtení na tomto blogu.Pokud nebudu líná tak bude zase hodně článků.určitě něco o Charmed,meteorologii a anatomii atd.
Asi tu přidám další nové rubriky.Jo a mám novou přezdívku.Zase novou.Ale ta stará mě omrzela.Tady jsou napsané všechny mé přezdívky: nejdřív byla Ewangelinkaaa potom Ewangelin potom byla *-Ewoushek-* a teď je Ewulle .
Tak to by byl konec mé slohovky.Všem kdo na tento dost zanedbávaný blog moc děkuji že tu vůbec chodí.

PáPá vaše EWuLLe