Září 2010

Jen rychle

21. září 2010 v 18:39 | *-Ewoushek-*
Takže chtěla jsem vám oznámit že jsem si s kámoškou založila nový blog a budu spíš na něm než tady.

Pokud by se vám po mě moc stýskalo adresa blogu je: www.bombrockgirls.blog.cz takže se uvidáme tam.Tento blog zůstane zachován ale bude pozastaven.

Sally,Šmoulové,CSI...a další...xD

10. září 2010 v 16:12 | *-Ewoushek-*
V názvu je uvedých pár věcí proč teď nechodím na blog.No a taky se mi trochu nechce.
Ale nebudu otravovat se zprávami o blogu. Teď je na řadě můj život.Hlavní moje starost o naší Sally.Pro upřesnění Sally je náš nový pes (tedy je to fenka zlatého retrívra a jsou jí tři měsíce).Dnes je pátek takže tu přibudou nové články a to pro tento článek stačí.

PáPá Ewulle_EwoušxD

Zase na blogu xD xD

2. září 2010 v 17:13 | *-Ewoushek-*
Tak jsem zase sice jsem slíbila že tu něco přidám každý den ale zapoměla jsem na vás.Ne to není přesné.Přesněji řečeno jsem se na vás vysrala.Myslete si o mě co chcete ale je to tak a můžete si za to sami.nenapíšete mi jediný koment a když už ano tak je zk*rvená reklama na které tu máte rubriku ale vás nenapadne nic lepšího než mi to napsat ke článku kde očekávám jiný koment. Velice se ovšem omlouvám lidem kteří tu občas zajdou a nenapsali mi tu ještě jedinou reklamu.Co je mi prosímvás po tom že máte u vás na blogu bleskovku když se nechci zůčasnit.

No ale přejdu od nadávání ke svému životu.Začal školní rok a ze mě se stal osmák.Je to neuvěřitelné že přístí rok už budu končit základku když ještě někdy vypadám jako šesťák.Nic zajímavého se u mě neděje a já jsem zato vděčná a jsem s tím velmi spokojená.no už budu končit a dám tu nějaký článek.Takže prosím vás o to aby jste ty blbé reklamy dávali opravdu do rubriky reklamy.Nemuséte se bát že si to nepřečtu.

Tak já du vytvořit jiný článek.

PáPá Ewulle xD