Leden 2011

Já stříhala vlasy...

29. ledna 2011 v 22:48 | *-Ewoushek-* |  Deníček Ewulle
Hi.
 Vlasy jsem nestříhala sobě ale panenkám. Musela jsem, měly ty vlásky tak zamotaný , že ať jsem se snažila sebevíc (rozčesávala jsem asi 2 hodiny) tak to nešlo a musela jsem sáhnout po nůžkách. Já teď nechci stříhat panenky ikdyž mě to v dětství dost bavilo. Jim ty vlásky nedorostou a mě potom zbydou oči pro pláč. Jinak s panenkama si už nehraju (někdy teda jo, protože je ráda oblíkám a mám docela slušnou sbírku oblečků) ale využívám je jako modelky. Začala jsem totiž šít na panenky.  A docela mi to jde. Dnes jsem dodělala 4. a 5. model a nestal problém. takže za 1.nemám látku ale to není takovej problém protože jsem se rozhodla že věci ,které už nosit nikdy nebudu nebo jsou mi malé půjdou na oblečky pro panenky, a za 2. nejsou panenky , protože vdycky když šiju tak se mi povede to že to z panenek nejde sundat a mě potom srdce krvácí když ty modýlky musím rozstříhat. Sice jsem už začala dělat takové střihy aby to šlo sundat a to se málokdy povede. Ale právě tyto poslední modely byly 1. u kterých jsem udělala i doplňky a nemůžu se dočkat až začnu vyrábět další. Budu se učit i na šicím stroji takže někdy později začnu snad šít i něco na sebe ale to je zatím hudba budoucosti.
 V pondělí je pololetní vysvědčení a nejspíš budu mít 3 nebo dokonce 4 dvojky a jinak samé. Jsem docela dost překvapená že jsem tohle dokázala ,protože na 16 předmětů je to celkem zátěž.
Dvojky budu mít z češtiny (se stydím, od 6.třídy jsem měla jedničku a teď dvojka ale na konci roku bude jednička. Já na to mám), z angličtiny (na konci roku musí být zase dvojka. Na jedničku to totiž nedám) a z matiky (Já mám na jedničku a učitelka mi to pořád opakuje ale já test prostě vždycky zkazím ale na konci roku bude jednička, musí). Docela mě překvapilo že z Finanční Gramotnosti bude za jedna. Je to docela dost těžký předmět a poslední písemku na daně jsem zcela zkazila (myslím že 1.část byla za 3 a 2. část za 4). no chci to ztáhnout na jednu 2 ale určitě jich na konci roku bude víc.
 Další takové téma ,které si zasloží vlastní odstavec je střelba, bez milosti. Hodně jsem se zlepšila ikdyž to bude muset být ještě lepší pokud budu chtít někdy něco vyhrát. Zatím je osobák 336/400. Je to dobré ale já chci aby to bylo ještě lepší. Asi jediná věc ,která mě na tomto spotru štve je to jaký na to mají lidi názor. Otázky typu "jak ses nemohla trefit do desítky, vždyť to bych zvládnul/a i já" a podobné mě rozčilují přímo do nepříčetnosti. Jak oni mi můžou tvrdit že se dokážou trefit do desítky když většina z nich by netrefila ani vrata od stodoly. Nedokážou pochopit , že ta pistole je celkem dlouhá a ruka se prostě třepe a to vždycky. Snad si myslím že tam vůbec na spošť tlačit nemusí ,že to vystřelí samo. Nebo že jim pistole při výstřelu nebude kopat. A nebo snad dokonce že můžou střílet v jakékoli postoji a terč může být libovolně daleko.
Pro ty mám pár následujích instrukcí takže za 1. Nikdy neříkejte že střelba je něco lehkého , pokud jste jí nikdy nedělali.
za 2. Pokud otu nerozumíte tak o tom radši ajni nemluvte
a za 3. střelba není vůbec lehká právě naopak.
Hej Ewulle voe klidni se.
Hmm dnešní zápisek do deníčku se trochu protáhl ale jsem za to docela ráda. Když nečítám zkopčené články a povídku tak tu takováýhle čláku moc nepřibude ale mám takové tušení že se to změní. No nic článek dám uveřejnit a dokoukám Zoufalé mažnželky a pustím si asi Četnické Humoresky.

Tak PáPá a dobrou noc
Ewulle

Podle mě nejzajímavější moment klipu "Rise To It"

29. ledna 2011 v 22:08 | *-Ewoushek-* |  Společné
Fotky opět moje výroba a je tam můj podpis. Zase opakuju:
1. nekopírovat a když už tak se zdrojem
2. Nepokoušet se smazat podpis a vydavat foto za své
3. pokud porušíte pravidlo 2 tak vás asi (určitě) zabiju!!

Konec výhružek a tady je foto:
gene a paul 004
gene a paul 005
gene a paul 006
gene a paul 007

PaulStanley jako mrtvola

29. ledna 2011 v 22:04 | *-Ewoushek-* |  Paul Stanley
Fotka je ve špatné kvalitě kvůli tomu že byla focena mobilem ale to hlavní tam zachyceno je.
paul017
Fotku jsem dělala já a mám na ní i podpis . Kopírujte jen se zdrojem a nebo radši vůbec. Nepokoušejte se smazat podpis a vydávat ji za svou.

Rozhovory se někdy nevyplácí :D

25. ledna 2011 v 19:45 | *-Ewoushek-* |  Fun :DDD
XD

Promiň- 3. díl

23. ledna 2011 v 21:04 | *-Ewoushek-* |  Promiň
"j-jak neřeš??" těžce nechápala Kristin. " v-vždyť to co jsem ti udělala , bylo neomluvitelné" říkala pořád dokola Kristin. Stála naproti Lily a koukala se jí do očí. Z jejích očí byla cítít zrada ale nebylo to kvůli ní ani Jamesovi.Kristin sice neuměla moc dobře nitrobranu ani nitrozpyt ale tohle poznala.
"Já nevím proč jsem ti to řekla ale vím že chci s tebou dále kamarádit" promluvila slabým hlasem konečně Lily."Aha já se s tebou chci taky zase kamarádit" dořekla Kristin."Teď už nic nevyřešíme je totiž už pozdě. Lily?? Tak pojď spát přece" mluvila na Lily Kristin ale Lily jí už nevnímala.
Přemyšlela úplně o něčem jiném než byla hádka s Kristin a zrada od Jamese.Celou noc nespala,přemýšlela. Přebíhaly jí v myšlenkách slova z posledního dopisu od její sestry."Je dobře že jsi ta divná,až příjedeš tak tě nechám...." Lily si už nenechala přemítat ten dopis v myšlenkách.Za pár dní jí bude už 17 let a bude dospělá a ukáže své zlé sestře jak se kní má chovat.

Ráno:
James ležel ve své posteli a přemýšlel, chtěl se s Lily usmířit a nevěděl jak.Chtěl jí nějak romanticky překvapit ale nevěděl jak... "Jo,Jo,Jo už to mám " rozkřičel se James na celou ložnici a samozřejmě tím všechny probudil. "Drž hubu Pottere nebo ti jí rozmlátím" ozyvalo se ze všech stran ale James to nevnímal, už měl totiž vymyšlený plán jak se s Lily usmířit a dokázat jí tak že jí opravdu miluje.Teprve teď se mu podařilo usnout a měl taky načase ,protože za pár hodin ho měl čekat test.
James se nedobrovolně doplazil do velké síně na snídani.Chtěl ještě spát ale jeho kamarádi mu to naštěsti nepovolili.Nikdo už nechtěl opakovat tu situaci z loňského roku kdy Sirius málem nedokončil ročník ,protože zaspal závěrečný test z přeměňování.Naštěstí ho zachránil Remus ,který učitelce namluvil že Sirius nezaspal ale že se velice pilně připravoval na test až ztratil pojem o čase.Bylo jediné štěstí že Remus byl někdy hodně otravný.
Ten test Jamesovi připadal velmi těžký. Aby taky ne když se místo učení pořád flákal, v půlce testu už jenom tipoval odpovědi. Měl velké štěstí že je nemusel psát ale jen kroužkovat odpovědi. "Ten test jsem totálně posral. Byl až moc těžkej." stěžoval si James. "Co to meleš? Bylo totálně lehkej." řekli kluci téměř naráz."Jo i já jsem věděl víc jak polovinu" pochlubil se Peter.
Jenže ho James vůbec neposlouchal. Myslel pořád na ten plán, ten plán byl dokonalý. No téměř dokonalý, byla v něm jedna podstatná trhlina. Nevěděl jak Lily dostat na to místo kde potřebuje. No nic bude muset zorganizovat celou kolej a ani to možná nebude stačit.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Gene Simmons s rodinou

23. ledna 2011 v 20:59 | *-Ewoushek-* |  Gene Simmons
gene011
gene012
a tady fotky k seriálu kde hrají:
gene013

Paul Stanley s rodinou

23. ledna 2011 v 20:55 | *-Ewoushek-* |  Společné
paul016
na fotce synové Evan a Colin (ten mladší) a jeho 2. manželka Erin (a ikdyž to nejde vidět tak i Sarah)

Mám dost z toho :DDD

23. ledna 2011 v 20:50 | *-Ewoushek-* |  Fun :DDD
Jsem na jednom blogu našla odkaz na muzikál o HP. Větší volovinu jsem snad v životě neviděla ale hrozně mě baví to sledovat. Je to úžasně vtipné a ty hlášky. Vůbec celé to provedení je dokonalé.  Tady
máte odkaz abyste se taky mohli trochu zasmát.

Vše nejlepší ♥♥♥♥

20. ledna 2011 v 16:28 | *-Ewoushek-* |  Paul Stanley
paulStanley
Dnes slaví své 59.
narozeniny zpěvák a
doprovodný kytarista skupiny KISS
Paul Stanley.
A co mu přát?
Hlavně štěstí, zdraví, ať ještě dlouho v KISS vydrží a hlavně velkou trpělivost při výchově dětí.

♥♥♥Happy Birthday♥♥♥

Paul a Evan Stanleyovi

16. ledna 2011 v 19:56 | *-Ewoushek-* |  Paul Stanley

A tady jsou zase ale tentokrát už mají oba ostříhané vlasy (když měli dlouhé byli podle mě hezčí)

Fotka Tommyho Thayera

16. ledna 2011 v 19:41 | *-Ewoushek-* |  Tommy Thayer
Sice jen jedna ale ono jich přibude.
Tommy01

Jednoduchý graf na problémy :DDD

16. ledna 2011 v 19:20 | *-Ewoushek-* |  Fun :DDD
problem

Lákavé...

14. ledna 2011 v 8:00 | *-Ewoushek-* |  Fun :DDD
nhn

Není nad jasnou odpověď

13. ledna 2011 v 20:59 | *-Ewoushek-* |  Fun :DDD
batman

Každý si myslí něco jiného :DDD

12. ledna 2011 v 20:10 | *-Ewoushek-* |  Fun :DDD
myšlenky...,

Njn... prasečí chřipka

12. ledna 2011 v 20:09 | *-Ewoushek-* |  Fun :DDD
:DD

301 bodů.... to je dobrý....(ne to teda není) :DDDDD

12. ledna 2011 v 20:07 | *-Ewoushek-* |  Deníček Ewulle
Hi.
  Tak jak se máte? Ne že bych čekala odpovědi do komentářů ale tak se ptám většinou když něco píšu. Včera jsem byla na tréninku (dělám závodní střelbu) a udělala jsem 301 bobů ze 400. Si možná říkáte že je to bůhvíkaj lehké že by to dokázal každý, tak to je čas abych vás vyvedla z omylu. Střelba není vůbec snadná už kvůli tomu že potřebujete pevnou ruku. Toto se dá usilovným posilováním zvládnot ale přesnost a trpělivost prostě mít musíte. A navíc střelba vzduchovou pistolí patří ač se to nezdá k nejtěžším disciplínám a to hlavně kvůli tomu že hlaveň je dlouhá takže se hůře zamiřuje a udržuje ve správné poloze. Zítra asi budu zkoušená z angličtiny protože jsem nepsala diktát (psal se dneska a já nebyla ve škole) a myslíte že jsem se učila? Ani náhodou (se mi nechtělo).
  Původně jsem měla v plánu nastavit desing na svůj druhý blog ale zůstalo to jen u plánů. Hele už končím z vylíváním srdce. Měla bych si nachystat věci na zítřek do školy a na trénink, ani na jedo se mi zítra nechce.

Tak PáPá Ewulle :DD

FG zase po dlouhé době

10. ledna 2011 v 14:44 | *-Ewoushek-* |  Deníček Ewulle
Hi.
  Pro ty co nevědí co znamená FG tak je to Finanční Gramotnost - školní předmět kde se učí samé blbosti. Do středy se mnou tady počítejte ,protože  jsem u babičky i s nothebookem a nemám co dělat. Budou tady převážně asi obrázky a moje kecy tak doufám že vám to tady těmi kece neznechutím. Je docela zajímavý pocit zase pořádně začít psát do deníčku. Končně si zase začínám rozumět s kamarádkami ikdyž ještě to není takové jako před Vánoci. "Úžasné zjištění" je to že jsem zjistila že můj pes je kousavá potvora. Zase mě kousla tak že se mi udělala modřina. Tento rok mi bude už 13 a končím osmičku , takže už řeším docela dost prospěch ale hodně zajímavé že minulý rok o to tolik nešlo a na blog jsem srala. Jenže teď mě to zase baví a navíc stíhám dokonce 3 blogy a zlepšovat se v grafice. Vida kolik toho člověk stihne v časovém presu. Střelba - zase další "povinnost" to bylo pořád "si holka to nemá budoucnost" nebo " ty tak to je směšný" přesně jako když jsem se chtěla naučit lyžovat a jak jsem jim potom na sjezdovce vytřela zrak . Stejné je to i teď ikdyž zranění ruky ,kterou střílím zanechalo následky a cítím že to bude čím dál lepší.

PáPá Ewulle

Ještě s Mary Alice

9. ledna 2011 v 12:49 | *-Ewoushek-* |  ostatní
zoufalky05

Kiss- Beth

9. ledna 2011 v 12:48 | *-Ewoushek-* |  Videa- Klipy,rozhovory a jné

Tahle písnička je úžasná ♥♥♥