Srpen 2011

omluvte mě....

30. srpna 2011 v 10:40 | Ewulle
Hi.
Nechci nic svádět na čas nebo na jiné okolnosti tak to udělám takhle. Ano, na blog jsme se vysrala. Ale není to tím že mám teď 2 blogy. Prostě teď nemám blogovací náladu.Ta nastane tak v pátek tohoto týdne když už budu mít zase o čem psát. Do té doby se budete muset spokojit s pár články které sem zkusím v průběhu dne přidat nabo s videi na na mém KISSáckém blogu .
Já jdu balit na trénink (první po závodech v Plzni) a pomoct babičce.
Tak zatím bye zlatíčka :D

V pátek bouračka....

21. srpna 2011 v 14:06 | Ewulle
Hi.
Včera respektive dnes v noci jsem se vrátila z Plzně kde jsem byla na 3. kole ČPTM. Závody jsem dle mého názoru zcela posrala. 293/600 a 302/400 jsou hodně podprůměrné. No 302/400 takový podprůměr není. To je spíš nadprůměr :D . Ale to asi byla unava z předcházejícího týdne a dne. V pátek ,den ve který jsme tam jeli jsme měli asi 9,5km přec Prahou bouračku s nějakým němcem. Náraz to nebyl moc silný ale auto to celkem odneslo. Napsala jsem mamce a ta byla na nervy, stejně jako my v tom autě a další členové naší výpravy do Plzně když nás uviděli stát na té dálnici. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Dnes se zkusím domluvit se Sabine abycom mohly ven ,protože se chce ujistit že sem v pohodě. Budu končit. Máme oslavu sestřiných narozenin.
Hi. Ewule

Odjezd na Soustředění- psáno se zpozděním

12. srpna 2011 v 11:12 | Ewulle
Hi.
Dnes odjíždím na týdenní soustředění. A hned potom na 3. kolo ČPTM do Plzně (ČPTM- Český Pohár Talentované Mládeže). Co bude s blogem zatím nevím ale teď rozjíždím ještě jeden blog věnovaný výhradně KISS- mykissworld.blog.cz . Takže budu hlavně tam. Alespoň než se to rozjede. Doufám že vám to nebude vadit. Po soustředění sem přidám články a možná rozjedu novou povídku.

Tak zatím Bye
Ewulle :D

KISS opět v Simpsonech

3. srpna 2011 v 16:46 | Ewulle |  Aktuality
KISS se opět objevili v Simpsonech. Tentokrát to bylo v Homerově cestě života. On také v dospívání propadl fenoménu jménem KISS stejně jako naši rodičové (neříkám že všichni ale alespoň rodiče mých kamarádů a lidé které znám jak osobně tak i z vyprávění ale o tom až později). Na dveřích plakát KISS army a vzadu zarámovaný napis a hlavně nalíčení a kostým nejspíš jeho největšího hrdiny. Tipnete si který?