Září 2011

Děti KISS- díl 1.

28. září 2011 v 11:16 | Ewulle |  Aktuality
Sophia Simmons

KISS kreslený obrázek

26. září 2011 v 11:37 | Ewulle |  Společné
Našla jsem moc povedený obrázek se členy KISS. Na Paulovi č.2 se pořád pracuje :D Nejsem schopná se dokopat abych mu udělalal vlasy :D

Má milovaná...

26. září 2011 v 11:35 | Ewulle |  ostatní
TAk tady máte obrázek mojí malorážní pistole. Jde o ruskou malorážku Margolin...

Draco a Harry montáž....

25. září 2011 v 11:33 | Ewulle |  Harry Potter
Našla jsem úžasnou fotomontáž Harry Pottera a Draca Malfoye. Jde o slash takže pokud ho nemáte rádi tak ani neklikejte...

Budou úterky a čtvrtky normální dny?

25. září 2011 v 11:17 | Ewulle |  Deníček Ewulle
Hi.
Po dlouhé době tu něco přidávám. Jelikož teď na blogy kašlu (hlavně tedy na tenhle)tak asi vám tady nějaké články přednastavím. Není to jisté ale možná jo.
No a k nadpisu. Tyto dny jsou mé tréninkové a jestli budou normální? Odpověď je jednoduchá. Začala se mnou chodit na tréninky i má nejlepší kamarádka ,takže to už asi nebude normální :D Po úterním neúspěchu se čtvrtek docela zadařil. Mojí pistolku mám konečně správně nacvakanou takže už se míří v pohodě. Doufám že to tak zůstane a konečně si už střelím 340/400. Já vím mám velké naděje ale i trenér říká že to půjde. Na posledních závodech to bylo 302/400 a to bylo super (na ot že to bylo v Plzni a že jsem se na stavu skoro rozbrečela a málem nezačala závod slušné). Tak budu doufat že Sabine si to nerozmyslí a že jí to brzy půjde.
Dále :D . V poslední době jsem začala ujíždět (znova :D ) na Kobře 11. Jako menší jsem tenhle seriál milovala ale potom nějak zájem opadl. No a teď jsem zase ho začala sledovat díky jednomu blogu který je právě zaměřený jen na Kobru. Každý den si poctivě stahuju 1-2 díly a večer na to koukám místo večerníčku :D . Zatám ale koukám na díly se Semírem a Benem. K ostatním jsem se ještě nedostala. Ale už si asi začnu stahovat i díly Janem. Uvidíme.
A co víc? Mohla bych tu dát reklamu na můj druhý blog ale už jsem jí sem dávala a podruhé se mi to dělat nechce. Dále potom upozorňuji že reklamy opravdu patří do rubriky REKLAMY takže tu nechci vidět pod článkem jedinou de*ilní reklamu. Jasné? Fajn.
Tak zatím bye.
Ewulle :D

Nesnášíme je a zároveň je milujeme......

6. září 2011 v 20:26 | Ewulle |  ostatní
Mám o 4 roky starší sestru a ikdyž mě někdy hodně štve tak bych jí nevyměnila. Teď už ne. Když jsme byly mladší tak jsme se jako většina sourozenců samozřejmě prala a hádaly. Nejvíc to bude o to kdo bude kde sedět a kdo bude co zpívat nebo přednášet prarodičům. Jak čas plynul tak jsme přestaly být ty malé holčičky pro které byla nejhorší nadávka vypláznutí jazyku a má sestra se stala puberťákem. Zažívala své emo období a hlavně tokio hotelové období. Tokio hotel jí zůstalo dodnes ale o tom možná jindy :D . Dnes už je dospělá a náš vztah sice není zcela idylický ale vycházíme spolu a máme se i přes veliké neshody v názorech rády. Ale to vše přišlo až časem...

Můj příběh je alespoň podle mého názor stejný u všech sourozenců ale v jiných variantách. Na začátku je to že starší sourozenec se cítí být odstčen mladším což někdy bohužel bývá pravda. Malého škádlí a využívá svého postavení. Postupen času už ale začne mít ochraňovatelské instikty a bude se snažit aby se mladšímu nic nestalo. V jeho očích bude pořád tem menší ten slabší kterému se musí pomáhat. Za pár let ale oby vyrostou a mladší je schopen se o sebe většinou postarat sám (někdy je mladší už silnější :D ). A taky je tu to že mladší sourozenec dědí oblečení po starším. Ale to je u bratr/bratr a sestra/sestra (tedy většinou :D )

Jak je to v početnějších sourozenectvích nevím. My jsme jen dvě a myslím že to našim bohatě stačí :D . Tam ale podle mě také bude platit stejný princip jako jen u dvou sourozenců.

Tím jsem se dostala skoro na konec článku. Ikdyž si to mnohdy nechceme přiznat tak své sourozence milujeme a jsou našimi velkými kamarády. Stačí si jen vzpomenout kdo si s námi hrával když jsme ještě nechodili do školky nebo do školy. Kdo nás strašil školou (to platí u starších) a s kým se potkáváme každý den?? Sourozenecké pouto je jedno z nejpevnějších, bohužel se ale dá přetrhnout. Važme si svých sourozenců....jsou to prakticky naši první kamarádi...