Září 2011

Děti KISS- díl 1.

28. září 2011 v 11:16 | Ewulle |  Aktuality
Sophia Simmons

KISS kreslený obrázek

26. září 2011 v 11:37 | Ewulle |  Společné
Našla jsem moc povedený obrázek se členy KISS. Na Paulovi č.2 se pořád pracuje :D Nejsem schopná se dokopat abych mu udělalal vlasy :D

Má milovaná...

26. září 2011 v 11:35 | Ewulle
TAk tady máte obrázek mojí malorážní pistole. Jde o ruskou malorážku Margolin...

Draco a Harry montáž....

25. září 2011 v 11:33 | Ewulle |  Harry Potter
Našla jsem úžasnou fotomontáž Harry Pottera a Draca Malfoye. Jde o slash takže pokud ho nemáte rádi tak ani neklikejte...

Budou úterky a čtvrtky normální dny?

25. září 2011 v 11:17 | Ewulle
Hi.
Po dlouhé době tu něco přidávám. Jelikož teď na blogy kašlu (hlavně tedy na tenhle)tak asi vám tady nějaké články přednastavím. Není to jisté ale možná jo.
No a k nadpisu. Tyto dny jsou mé tréninkové a jestli budou normální? Odpověď je jednoduchá. Začala se mnou chodit na tréninky i má nejlepší kamarádka ,takže to už asi nebude normální :D Po úterním neúspěchu se čtvrtek docela zadařil. Mojí pistolku mám konečně správně nacvakanou takže už se míří v pohodě. Doufám že to tak zůstane a konečně si už střelím 340/400. Já vím mám velké naděje ale i trenér říká že to půjde. Na posledních závodech to bylo 302/400 a to bylo super (na ot že to bylo v Plzni a že jsem se na stavu skoro rozbrečela a málem nezačala závod slušné). Tak budu doufat že Sabine si to nerozmyslí a že jí to brzy půjde.
Dále :D . V poslední době jsem začala ujíždět (znova :D ) na Kobře 11. Jako menší jsem tenhle seriál milovala ale potom nějak zájem opadl. No a teď jsem zase ho začala sledovat díky jednomu blogu který je právě zaměřený jen na Kobru. Každý den si poctivě stahuju 1-2 díly a večer na to koukám místo večerníčku :D . Zatám ale koukám na díly se Semírem a Benem. K ostatním jsem se ještě nedostala. Ale už si asi začnu stahovat i díly Janem. Uvidíme.
A co víc? Mohla bych tu dát reklamu na můj druhý blog ale už jsem jí sem dávala a podruhé se mi to dělat nechce. Dále potom upozorňuji že reklamy opravdu patří do rubriky REKLAMY takže tu nechci vidět pod článkem jedinou de*ilní reklamu. Jasné? Fajn.
Tak zatím bye.
Ewulle :D

Nesnášíme je a zároveň je milujeme......

6. září 2011 v 20:26 | Ewulle
Mám o 4 roky starší sestru a ikdyž mě někdy hodně štve tak bych jí nevyměnila. Teď už ne. Když jsme byly mladší tak jsme se jako většina sourozenců samozřejmě prala a hádaly. Nejvíc to bude o to kdo bude kde sedět a kdo bude co zpívat nebo přednášet prarodičům. Jak čas plynul tak jsme přestaly být ty malé holčičky pro které byla nejhorší nadávka vypláznutí jazyku a má sestra se stala puberťákem. Zažívala své emo období a hlavně tokio hotelové období. Tokio hotel jí zůstalo dodnes ale o tom možná jindy :D . Dnes už je dospělá a náš vztah sice není zcela idylický ale vycházíme spolu a máme se i přes veliké neshody v názorech rády. Ale to vše přišlo až časem...

Můj příběh je alespoň podle mého názor stejný u všech sourozenců ale v jiných variantách. Na začátku je to že starší sourozenec se cítí být odstčen mladším což někdy bohužel bývá pravda. Malého škádlí a využívá svého postavení. Postupen času už ale začne mít ochraňovatelské instikty a bude se snažit aby se mladšímu nic nestalo. V jeho očích bude pořád tem menší ten slabší kterému se musí pomáhat. Za pár let ale oby vyrostou a mladší je schopen se o sebe většinou postarat sám (někdy je mladší už silnější :D ). A taky je tu to že mladší sourozenec dědí oblečení po starším. Ale to je u bratr/bratr a sestra/sestra (tedy většinou :D )

Jak je to v početnějších sourozenectvích nevím. My jsme jen dvě a myslím že to našim bohatě stačí :D . Tam ale podle mě také bude platit stejný princip jako jen u dvou sourozenců.

Tím jsem se dostala skoro na konec článku. Ikdyž si to mnohdy nechceme přiznat tak své sourozence milujeme a jsou našimi velkými kamarády. Stačí si jen vzpomenout kdo si s námi hrával když jsme ještě nechodili do školky nebo do školy. Kdo nás strašil školou (to platí u starších) a s kým se potkáváme každý den?? Sourozenecké pouto je jedno z nejpevnějších, bohužel se ale dá přetrhnout. Važme si svých sourozenců....jsou to prakticky naši první kamarádi...