Říjen 2011

O Vídni a dalších událostech minulého dne...

26. října 2011 v 10:55 | Ewulle |  Deníček Ewulle
Hi.
Po dlouhé doě jsem tady a píšu si deníček.Každý den se koukám a jak mohu vidět má neaktivita nezapříčinila nízkou návštěvnost a to jsem ráda. Teď o prázdinách bych už tady mohla něco přidávat ve větší míře. Nejspíš taky udělám nový desing ale teď už k nadpisu. Včera jsem totiž ze školou navštívila tohle město. A zážitky? O ty se s vámi ráda podělím.

Sraz jsme měli již 5:45 ale já dorazila 5:30 . Pokud se vám to zdá brzo tak upozorním že jsem tam byla mezi posledními. Od školy jsem ale vyjeli až kolem 6:05 ,protože řidič neuměl vyjet. Nakonec tedy couval až na ulici Josefa Kotase ,aby se mohl vytočit na parkovišti. Celý autobus (nejvíce ale naše devítka) se tím dobře bavil. Nakonec jsme ale vyjeli. Se Sabčou jsme hned zabírali místa pro nás výhodné (to znamená- zadní část autobusu, před námi dvojčata a za námi slečny V. a Z. a i přes to ,že jsme velice pochybovaly se tohle složení povedlo. V Mikulově k nám přistoupil průvodce a staěli jsme naposledy na benzínce v ČR. Hranice jsme projeli celkem v klidu ,ale pár minut na to nastal 1. incident mezi mnou, Sabčou a pár osmáky. Začali se do Sabči navážet a ona vypěnila. Naštěstí se to rychle vyřešilo. Sabča na mě po vybalila svůj obsah batohu. Zkratím to trochu. Prošli jsme letní sídlo Havsburků, zímní sídlo, Štěpánovo náměstí, náměstí Marie Terezie a nakonec jsme byli v Prátru.

Nikomu z naší čtyřky (já, Sabča a dvojčata) se tam moc nechtělo. Ale potom jsme zjistily ,že je areálu strašidelný hrad. Samozřejmě že jsme ho museli vyzkoušet. Nakonec jsme jely do dvojicích: dvojčata, Sabča a slečna V. a já a slečna K.. To bylo fakt něco. Já se obvykle ničeh moc nebojích ale tady jsem byla skutečně vyděšená. K. jsem se držela za ruku a chvílemi zavírala oči. Pokud Prátr někdy navštívíte ,tak rozhodně doporučuji krom Ruského kola taky strašidelný hrad. Z čístého nerozumu jsme šli po té na další atrakci jménem "EXTÁZE" Asi po pěti minutách co jsme střídavě doprava a doleva a byly skoro pořád hlavou dolů ,jsme se rozhodly že dne už kolotoče necháme. Šly jsme tedy na suvenýry. Z Vídně jsem si nakonec přivezla "jen" tričko KISS. Mám spoustu fotek a hlavně vzpomínky.

Cesta domů již rpobíhala celkem hladce. Všem co jsme navštívili EXTÁZI bylo trochu nevolno (to byla asi polovina zájezdu a skoro celá naše třída. A někteří dokonce byli i dvakrát) ale byli jsme spokojeni. Koukali jsme se na film Taxi 4 (původně měl být Mr. Bean) a po té i chvíli na nějaký další ale nevém jak se jmenoval. Došlo i k 2. incidentu. Jedna osmačka do mě začalo kopat a už jsem vypěnila i já. Bohužel Sabča se ještě neuklidnila od toho prvního a tak už mi říkala co jí udělá a tak. No, doufám že to skončilo jen u domluvy.

Za celou cestou Vídni jsme napočítali asi 15 sex shopů :D

Svatební foto Gena Simmonse

22. října 2011 v 11:15 | Ewulle |  Gene Simmons
Časopis People zveřejnil svatební fotku páru Gene Simmons/Shannon Tweed. Shannon si tak nakonec vybrala jiné svatební šaty než jsme mohli vidět.