Listopad 2011

Then she kissed me- 2.díl

30. listopadu 2011 v 20:58 | Ewulle |  Then she kissed me
Po týdenní odmlce jsem přídávám další díl této povídky. Sice jsem chtěla aby tu přibývala každý pátek ale nějak semi podařilo napsat další díl dříve. Nebudu předbíhat ale možná se mi podaří další díl přidat do konce tohoto týdny. Jsem doma po zákroku a nudím tak budu psát. Možná již rozjedu povídku Nothing ale zase si kladu otázku proč jí psát dvakrát. 1.díl mám již napsaný ale bohužel ho mám uložený v nothebooku a ten je momentálně vopravě....tak budu doufat že semi nesmaže....


Volný Desing- Kurt Cobain

30. listopadu 2011 v 17:46 | Ewulle |  moje Grafika
Kvůli spamování na zkušebním blogu dávám na tento článek moderováné komentáře. Doufám že pochopíte,že tohle je nutné.....

Then she kissed me- 1.díl

25. listopadu 2011 v 22:00 | Ewulle |  Then she kissed me
Nová povídka z mé tvorby. Opět jsem se rozepsala takže bude na více dílů doufám že se vám bude líbit. A komentáře by taky potěšily. Ano, jsem zoufalec když škemrám o kometáře.

Nové povídky ANO?

25. listopadu 2011 v 21:57 | Ewulle |  Deníček Ewulle
Hi.
Po dlouhé době jsem tady něco udělala. A to rozcestník pro povídky. A že jsou tam tituly které neznáte? To ráda objasním. Dnes jsem začala psát povídku Then she kissed me což by se dalo přeložit jako A potom mě políbila. Je z prostředí CSI. Druhá povídka se jmenuje Nothing ale ta tady ještě přibývat nebude. Jinak se o víkendu budu věnovat dělání Vánočních a zimních desingnů. Pokud by jste měli zájemklidně napšite do komentářů.

Pokud tady budete chít zveřejnit povídku. Tak také piště. Na tomto blogu nemusí mít povídka zaměření třeba jen na CSI, Twincest, HP, Numb3rs,....
Můžete psát do komentářů nebo na můj e-mail: EvelynStCo@gmail.com ŽÁDNÉ SPAMOVANÍ MAILU NESMYSLY!!!!! PIŠTĚ JEN V PŘÍPADĚ ZÁJMU AŤ O DESS A ZVEŘEJNĚNÍ POVÍDKY...

Rozcestník

25. listopadu 2011 v 21:44 | Ewulle |  Povídky
- Harry Potter

- CSI Las Vegas

- Tokio hotel

- výplod bujné fantazie autora s KISS

Koblížc! a události jiných dnů :D

13. listopadu 2011 v 15:41 | Ewulle |  Deníček Ewulle
Hi.
Po dlouhé době tady opět píši článek. Teď se spíše věnuji mému KISSáckému blogu. Docela mě udivuje že tady pořád chodíte za co vám chci poděkovat ale teď už k tématu. V pátek jsem navštívila klub Marley v Ostravě kde hrála kapely Koblížc!.
Pátek byl vůbec hodně zajímavý den. Velkou část dopoledne jsem strávila u doktora abych se mohla objednat na jeden zákrok. Na zbylé dvě hodiny jsem ale už šla do školy. Opravila jsem si známku z PŘ a šla domů. V 14:50 jsem se na zastávce už konečně dočkala Sabine a mohly jsem vyjet směrem ke mně domů kde už čekala Joan a Máca. Asi po 3 hodinách přípravování jsme byly tak nějak připraveny. Já jsem na sebe hodila jen triko KISS a rifle ale na žádost Joan jsem byla donecena si nechat vyžehlit vlasy a trochu se nalíčit. Tak ale dobrý :D . Do Marleye jsme přišly kolem sedmé a cestou jsme potkaly celkem dost malých slečen zmalovaných a jdoucích na stejný koncert jako my. V klubu jsme natrefily také na slečnu MIchaelu ,ale o ní tady psát nebudu. Radši. Se Sabine jsme dlouho a nahlas probíraly to jak se "fanynky" chovají.
Takové ječení a žádosti o "fotéééčkuu" a "podpííííshééééékk" mě opravdu rozesmávalo. Přiznávám ,že fotku mám taky ale s rozdílem ,že on se fotil se mnou a ne já s ním. Já si prostě fotku s p*čou s kytarou (přezdávka vymyslena mnou a Joan která nic neznamená. Takže pokud chcete tady napsat nějakou narážku na tuhle přezdívku ,tak velmi dobře rozmýšlejte kvůli mého obrazu na vaši inteligenci- P*ča s kytarou: přezdívka Josieho) odpustit nemohla. Potom jsme i díky Magdy(myslím že to byla ona) získaly podpisy Brandyho ok teré jsme se Sabine nežádaly. Já a Sab jsme šly domů a holky šly ještě za nima pařit. Domů jsme se dostaly asi v 00:30 a já šla spát. Sab cvíli po mě.

V sobotu asi v 8:00 ráno mě vzbudil telefon. Původní myšlenka kdo jako teď Sabine vlá padla ve chvíli kdy jsem zjistila že vyzváněící telefon patří mě a volající je můj trenér. Hovor byl o tom jestli dorazím na VC Poruby. Unavená jsem už nebyla tak proč ne? Vzbidila jsem Sab aby jela se mnou autobusem ale ona nestíhala. Nakonec jsem vyrazila sama a v pohodě vše stihla. Dorazila v 11:00 a štřílet šla v 11:40. Střelila jsem výsledek 320 a dostala se zpět do formy. Zatím nevím kolikátá jsem ale hlavní je že jsem zpátky nad 315. Snad to bude čím dál lepší. Po té co jsem dorazila domů jsem si vzala studený oběd ( ikdyž na máma křičela proč si to neohřeju) a šla za babičkou spát. Asi po hodině jsem šla zpátky domů na " Mamma mia" ale zase jsem usnula ,tentokrát na své posteli. Asi po 2 hodinách mě rodiče vzbudily abych si lehla jinak nebo budou bolet záda. Tak jsem si ustala jinak a v posteli se koukla na "M*A*S*H- Co bylo potom" a "Hráči se smrtí" a potom už definitivně osnula.

Dnešní ráno už bylo normální. Vstávačka kolem 9:00 ,lehnout si k rodičům do postele se psem a koukat se na bednu (na "Amerika hledá topmodelku" , "Fear Factor" a " Extreme makeover" ). Už budu končit a jdu se učit matiku.

Tak zatím Bye :D