Leden 2012

Ho, ho hooo :D Jeden CT dělá divy :D

21. ledna 2012 v 16:46 | Ewulle |  Deníček Ewulle
Hi.
Zase se tak nějak ozývám. Po dlouhé době jsem obdržela další komentář. Jako vždy reklama. Před pár dny jsem zjistila, že jsem stala "obětí" jednoho spamera. Ať si tady klidně sapamuje. Mě tím nenaštve. Vždycky ho můžu zablokovat.
Na desing jsem neměla čas. V pondělí a v pátek jsem psala pololetky a další takové blbůstky. Poslední známky se mi uzavřou v pondělí a budu mít pokoj. Večer si po dlouhé době zapnu svůj starý (ale pořád dobrý) počítač a pustím se do designování. Nevím ještě v jaké podobě bude ale já se vždy rozhoduju podle toho jakou mám náladu v určitý čas. Proto nedělám designy dopředu. Potom se mi nelíbí. Ale j*bat na to :D
V březnu už možná pojedu na své první MČR. Trenér říkal, že když dokážu dát přes 330, tak to mám jisté. Zatím mám osobní rekord 330 ale občas se nepovede dobrý výsledek. Na posledních závodech (byly tuto středu) jsem dala výsledek 315. A tohle právě souvisí s nadpisem. Svou střeleckou kolegyni jsem porazila o jedem CT (centr= úplná desítka). A právě s ní bych potom měla jet na republiku. No...uvidíme.

Zatím Bye, bye :D Evelyn Stanley

Co to zas je....

16. ledna 2012 v 20:11 | Ewulle |  Deníček Ewulle
Hi.
Tak to je celkem v p*deli. Měla jsem tu nastavený desing a teď se kouknu z jiného počítače než jsem ho nastavovala a on se mi rozjel. Nechápe proč. Vůbec mi nevychází šířka pozadí a je to celé nějaké divné. Takže zkusím asi ve středu udělat nový desing. Doufám že se to povede. Nějaký jedsnoduchý ale přitom hezkiý. Prozatím jsem nastavila šablonu z blogu.

TS3 se blíží

8. ledna 2012 v 22:44 | Ewulle |  Deníček Ewulle
Hi.
Na Vánoce jsem dostala hru TS3 a teď jí hraju skoro pořád :D. No a taky samozřejmě ji fotím. Mám hned několik rodinek a fotky z jejich živtoa jsem budu dávat. Bohužel se mi hra začala sekat a tak jsem byla nucena vymazat dvě rodinky to tyhle: Dinnozzo1 a Stanley-Cobain. Ale mám nějaké fotky těhle rodinek a tak je sem dám. Časem je možná obnovím.

A začala jsem psát nové povídky. Je jich tedy více než bylo zamýšleno ale to nevadí. Pokračování Then she kissed me je zatím v nedohlednu a u Nothing se pořád nějak neumím rozhodnout jakým směrem se bude děj ubíhat. Všechno píšu po večerech a v pracovním týdnu. Takže zítra zase začínám. Budu sem dávat nový desing a s tím tu přibudou nové rubriky a další věci. Zksím to udeělat v týdnu jako obvykle.

Bye Evelyn Stanley (Jdu dojíst zbytky cukroví z Vánoc- no někdo to dělat musí a mě se v poslední době ač pořád něco jím daří hubnout) :D

Ano, pořád ještě žiju

2. ledna 2012 v 19:28 | Ewulle |  Deníček Ewulle
Hi.
Hlásím se poprvé v tomhle roce. Ani nebudu slibovat, žetu budu více, protože to není pravda. Ale slibem nezarmoutíš. Zatím to vypadá tak, že by tu měly být hodně povídky, které zatím píšu. Then she kissed me a Nothing. A napadla mě už další povídka. Zatím nevím jestli se zaměřím na někajý můj oblíbený seriál nebo budu zcela originální. Povídka by měla nést jméno Uh! Alle nigh nebo eason to live. Zatím nevím. Teď mám čerstvě udělané nehty, tak nevím jak to bude se psaním. Dokončím povídku Nothing a dopíšu čtvrtý díl Then she kissed me.
Zatím bye. Jdu napsat ještě něco na mykissworld.
Evelyn Stanley