Únor 2012

Nothing- 3.díl

28. února 2012 v 20:07 | Evelyn Stanley
Přináším další díl Nothing...možná to tu nikdo nečte ale já to sem dávat budu. Dneska možná napíšu další díl "Then she kissed me" nebo slibované KISSácké povídky. Její první díl sem dodám co nejdřív.

Nothing- 2.díl

27. února 2012 v 18:40 | Ewulle
Další díl povídky....

Nothing- 1.díl

20. února 2012 v 18:40 | Ewulle
A je tu první díl mnohokrtá slibované povídky. Dnes jsem jí dopsala a musím říct, že to nedopadlo tak jak jsem původně chtěla ale i přesto se mi moc líbí. Přeji hezké počtení.

Nothing a další přátelé v mém počítači

11. února 2012 v 22:33 | Ewulle
Hi.
Jako nadpis mě nic nenapadlo a tak jsem psala tohle. Povídky teď moc nepíšu ale to je jedno. Nothing je skoro hotová. Před pár minutami jsem zase udělala pořádek ve svých kamarádech. Uvědomila jsem si to, že má nejlepší kamarádka je asi vždy byla jen slečna Z. Jo, chvíli to mohla být i Sabine ale ani nevím jestli jsem vždycky plně důvěřovala. Je opravdu reálné to co si se mnou naplánovala? Jsem si jistá jestli to opravdu chci? Proč se semnou skoro vůbec ve škole nebaví. Někdy mi odpoví na pozdrav, někdy ne. Pořád se baví se slečnou K. a já tam prostě jen sedím a dělám že mi to nevadí. Pokaždé si říkám, že jen žárlím a že jí musím dát prostor. Ale poslední dobou mi to už vadí. Nevím proč to tak je ale jsem si jistá tím, že všechny ty plány ani moc nechci. Já chci studovat, ne někde makat jako uklízečka a doufat že jednou prorazím jako hudebník. Obojí je sázka do loterie ale odjakživa jsem taková a potřebuju mít své jistoty. A rozhodně mi jde o známky. Možná jí vadí právě to. Ale to je mi jedno. Už je mi to jedno.

Evelyn Stanley