Lips nebo KISS? aneb co by bylo kdyby to tak bylo- 1.díl

6. března 2012 v 17:02 | Ewulle
Táák a přináším Vám tady první díl výplodu mé fantazie. Doufám, že se vám bude líbit.DOBA ZAČÁTKŮ KISS (ASI 1973)
Gene Simmons:
24.5.1973
To zas byl den. Nesnáším děti. K učiteli mají mít autoritu a ne po něm házet cokoliv. Třeba magnety. A potom ty projekty v chemii. Proboha, jak někdo může napsat, že mezi základní alkoholy patří pivo a vodka? Ani se mi nechtělo jít na zkoušku. Ale musel jsem. A bylo to opravdu zajímavé. Paul dorazil včas. A bez toho aniž by sebou někde praštil o zem. Ale hrálo se blbě. Všichni byli naprosto střízliví. No jo….taky je čtvrtek. Kluci si chystají rezervu na sobotní akce. Paul přišel s nějakou novou písničkou. Pojmenoval jí I was made for lovin you….. nebo tak nějak. Pokud vyjde, tak bude naprostý propadák, cítím to. Jen doufám, že ho to moc nebolelo. Ale patří mu to. Nemá mi propiskou kreslit ve spánku pod noc knír a na oči brýle. Ale je fakt rychlej. Dneska je čtvrtek? Sakra….budu muset jít udělat večeři. Přijde mamka a Nancy. Co budu vařit? Asi to co vždycky. Jdu na to. A doufám že to vyjde.

Ace Frehley:
24.5.1973
Co jsem dnes dělal? Blbá otázka. Celý dopoledne jsem hledal dvě stejný boty. Nakonec jsem teda šel za Frankem v oranžový a červený. Budu si muset koupit nové. A vezmu sebou Paula. Vybere přesně ty, co se mu líbí a mě budou připadat hezký a budou mi dokonce i dobré. Dneska byla divná zkouška. Všichni jsme byli v pohodě. Až na Gena. Vypadal jak ožralej. Pořád se na nás koukal tak divně a ani si nevšiml toho, jak mu Paul málem rozflákal basovku když zas slítnul na zem. A taky usnul. To neměl dělat….kdyby tak věděl, jak jsme se na něm výtvarně vyřádili. Kde jsme ho všude pokreslili. To se bude divit…. Jdu spát.

Peter Criss:
24.5.1973
Konečně mám práci. Lydia byla šťastná. Možná mě čeká pěkně žhavá noc….doufám že vím co to znamená. Gene by asi neměl trávit tolik času v tý škole. Leze mu to na mozek. Pořád nás na zkoušce pozoroval a potom mi řekl, ať se přestanu bavit s Acem a Paulem nebo nás rozsadí. MY jsme mu to potom oplatili. Pochvaloval si, že je tam Paul včas. Ale on přišel o 2 hodiny později. Já taky. Lydia mě volá do kuchyně. Je to tady. A bude to hodně dobrý. Po takový době…..TEPLÁ VEČEŘE.

Paul Stanley:
24.5.1973
Nesnáším ty rádoby vtipný lidi. Až toho chlapíka potkám, asi ho zabiju. Já mu dám, za orální sex. Kdyby se ostatní alespoň tak debilně netlumili.HAHAHAHAHA velice vtipné. Budu si muset promluvit s Genem. Je nějaký divný. Přestal mi počítat kolikrát za zkoušku sebou seknu na zem a o kolik jsem přišel pozdě. Ale dneska jsem byl první na zkoušce. Že bych byl divnej já? Au, kurva to bolí. Budu muset k doktorovi. Zase. Možná by se to nestalo kdyby Genovi nenakreslil ten knír a brýle. Ale kdyby věděl kam ještě, tak by mě zabil. A to asi udělá. Mám hlad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama