Lips nebo KISS? aneb co by bylo kdyby to tak bylo- 2.díl

21. března 2012 v 19:40 | Ewulle
Další díl KISSáckého příběhu....


Gene Simmons:
27.5.1973
Sakra. Strašně mě bolí hlava. Kluci mě vzali s sebou na tu akci. A překecali i Paula. Ten se ale někam ztratil. A já se opil. Ty vole…to bylo strašný. Ani nevím, jak jsem se k tomu dostal. Ale nedá se říct, že by mi to nechutnalo. Bylo to docela dobrý, ale tohle mi za to vážně nestojí. Nebo stojí? Asi ne. Kruci, perou se ve mně dva Genové. Ale poslechnu toho abstinenta. No když to shrnu, tak to byla do půlnoci celkem nuda. Potom jsem u baru potkal jednu černovlásku. Byla naprosto super. Skvěle jsme si pokecali a navíc byla strašně krásná. Doufám, že někde najdu její číslo. No nic. Půjdu ho hledat. Byla fakt hezká.
Ace Frehley:
27.5.1973
Ty byla akce. Nakonec přišel i Gene a to je fakt co říct. Ale tak do půlnoci byla nuda. Gene byl už trochu mimo smysly a šel k baru za Paulem. No to teda bylo. Byl tam s ní asi 3 hodiny a potom se vrátil k nám a celou dobu mluvil o tom, jaká byla hezká a milá. Prý se sní dokonce i líbal. Teď se ve mně perou dva Aceové. Jeden mu nechce nic z toho co se tam dělo prozradit, ale ten druhý chce abych mu řekl, že ta hezká černovláska byla celou dobu přiopilej Paul. No, tohle budu prodiskutovat s Peterem. No a radši i s Paulem. Dneska mi totiž ráno volal. Idiot. Prej jestli Gene ví, že ta holka u baru se kterou se líbal byl on. Říct, neříct? Já mu to neřeknu. Alespoň bude sranda. A konečně to bude i někdo jiný než já. Jdu si udělat něco proti bolesti hlavy. Ať jsem v pohodě na odpoledne.

Peter Criss:
27.5.1973
To byla super akce. No musela být. Já si nic nepamatuju. Má paměť sahá jen do doby kdy Ace předváděl let supermana. Potom ani ťuk. Ale dneska volal Ace jestli si pamatuju nalitýho Gena. Dneska se mi do ničeho už nechce. Ale odpoledne musím jít s Lydií k jejím rodičům na nějakou oslavu. Pomoooc.

Paul Stanley:
27.5.1973
Mohl bych začít větou To teda byla akce, ale nezačnu. Nepřišlo mi to super. Všichni se chovali divně. A hlavně Gene. Nechápu proč to dělal. Co ho k tomu vedlo? Ale tak nadrbou stranu je to jedno. Já se přitom bavil. Ale to byla asi jediná chvíle. Peter a Ace tam furt mleli něco o jaderných válkách a Gene…no ten už potom nemluvil vůbec. Kdyby mi bylo alespoň blbě, ale nic. Takže se té návštěvy u July nevyhnu. Kdyby to bylo jen s July, to by nevadilo ale bude tam i máma a táta. A já nechci zase celou dobu poslouchat jestli chodím k doktorovi, jestli dobře slyším na levé ucho atd. Ještě že si to ucho můžu zacpat a potom bude krááásný ticho. Bohužel jen do doby, kdymi na tohle přídou. Potom budu v prdeli. Mám hlad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jackie* Jackie* | Web | 28. dubna 2013 v 18:39 | Reagovat

:O to je boží!! piš dál;))

2 Sia :) Sia :) | 24. července 2014 v 14:23 | Reagovat

mega !!!! :O prečo nepíšeš dál ?... prosím ešte napíš :( .... :) je to fakt super !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama