Co?? dneska není pondělí??

29. července 2012 v 17:15 | Ewulle
Hi.
Moje ranní reakce je zcela stejná jako tenhle nadpis. Od začátku prázdnin vůbec nevím co je za den. Díky pracovní doby mojí mámy zhruba vím kdy je víkend, ale to je všechno. V úterý bych už měla mít další trénink. Jsem z toho celkem nesvá, bo (ano, podle se dá určit odkaď jsem) se mi hned na začátku prázdnin rozbila vzduchovka. Takže jsem musela trénovat "jen" se svojí airsoftovou berettou :)
Čas prázdnin mi také dáva dostatek času na dělání věcí, které dělám i během roku, ale teď je na to víc času. Třeba dělám grafiku. Nejen designy ale i wallpery, avatary nebo plakáty. Chtěla jsem napsat i nějakou povídku, ale na to jsem až moc líná. U nás sice momentálně prší, ale i tak je doma strašné vedro. A to jen umocňuje mojí lenost. Jsem i docela překvapená, že píšu tenhle článek.
Tohle pondělí se mi stala dost velká nepříjemnost. Když jsem pro psa na balkón (aby šla spát), tak mě pokousala. V prvotním šoku jsem ji odvedla do kotce a až potom si uvědomila, že mě ty pokousané prsty na rukou vlastně bolí. Nakonec jsou jen naražené. Naštěstí jsem levák a moje účast na soustředění to neohrozí.
Co se týče grafiky, myslím, že jsem udělala celkem pokrok, když jsem si naistalovala Photofiltre Studio X. Teprve se s ním učím, ale to co jsem v něm vytvořila se mi opravdu líbí. Asi tady své nové výtvory uveřejním. Po dlouhé době jsem také začala zveřejňovat články i na svém KISSáckém blogu. A kvůli nich jsem také opět začala dělat grafiku. V těchto dnech se také snažím sehnat někde Photoshop. Klidně i trial verzi, ale prostě photoshop. Jen s photofilrem si už prostě nevystačím.
V tyto dny dokonce i sleduji televizi. Normálně se na ní už nekoukám, ale teď davají olympiádu, a tak koukám na střelbu. Moje favoritky Emmons, Sýkorová a Marušková bohužel žádnou medaili nezískaly. Ale naštestí jsou tu ještě brokaři a kule. No uvidíme jak jim to půjde :D
Nevím jestli je tohle nějaký extra dlouhý článek, ale na můj vkus je douhý až dost.
Zatím bye
Evelyn Stanley :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama