Hi...

16. září 2012 v 21:29 | Ewulle
Hi.
Po dlouhé předlouhé době jsem opět zavítala do těchto vod. Jestli jsem za to ráda nebo ne...to se rozhodnu později.
3.září jsem šla do školy. To je v celku samozřejmé, ale pro mě není samozřejmé jít na SŠ místo na ZŠ. Ano, správně šla jsem letos do prváku. A kam? na BiGy (Biskupské Gymnázium v Ostravě). I přes počátěční strach se mi ve škole zatím líbí. Sice nevím jak dlouho mi to vydrží, ale to je jedno.
POPOJEDEM.....
Ač nerada, musím přiznat, že jsem v létě vypěstovala takový vcelku zajímavý (ne pro každého samozřejmě). Zamilovala jsem si slash i hetero povídky se S. Snapem. Nevím kdy, proč ani jak, ale prostě vím, že je zbožňuju. TO je ten nejleší relax po dlouhém vyčeprávajícím dni (sice nevím proč píšu vyčerpávajícím, když pořádně nic nedělám, ale to je jedno).
.....POKRAČUJEM....
Blogování---momentálně mě moc nebere. Blbne mi notebook (vynechávaj písmenka---zmetci jedni :D ), takže se mi nic moc dělat nechce. Na mém 2. KISSáckém blogu jsem tuhle situaci detailně popsala, ale tady je to zbytečné. Tenhle blog má totiž jednu úžasnou, skvělou a vinikající výhodu. Je jen, jen a jen o mě a nikom jiných. Virtuální svoboda slečny Stanleyové. Takže mě to tu začíná víc bavit. Až budu mít čas (doufám, že nějaký mít budu). Udělám znova rozcestníky, design a všechno ostatní. Začnu psát nějakou další povídku. Nápad na ní momentálně nemám, ale přemýšlím o variaci na komix se Simíky.

Zatím Bye vaše Evelyn Stanley

Hvězdy.... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama