Hm...

8. února 2014 v 15:23 | Ewulle
...po dlouhé době zase na blogu.
Jak koukám tak poseldní příspěvěk mám ze září 2012, tak tady asi něco napíšu.
Co se týče mého studia, tak jsme úspěšně postoupila do druhého ročníku a doufám, že zdárně dojdu i k maturitě. Známky jsou oproti základce takový lepší průměr (na ZŠ jsem bývala jedna z nejlepší ve třídě), ale mě to nijak nevadí. Díky střední školy jsem si našla už opravdové kamarády a lidi na které se můžu spolehnout a to je hlavní.
Zatím pořád dělám sportovní střelbu (už 4 roky...to je u mě rekord, nikdy jsem tak dlouho u ničeho nevydržela). Výkonostně zatím trochu stagnuju, ale to je hlavně způsobeno táhlými zdravotními komplikacemi. Musím uznat, že střílení opravdu hodně baví. Baví mě tak moc, že jsem se dokonce rozhodla udělat si zbrojní průkaz pro skupinu B.
Loni jsem taky zdárně rozšírila řady řidičů, když jsem konečně (myšleno napotřetí) udělala praktické zkoušky na skupinu A1. Pravda je, že jsem do toho byla tak trochu dotlačena mým otcem, který je vášnivý motorkář a chtěl k sobě jednoduše parťáka. I ježdění na motorce mě nakonec chytlo a už mám za sebou i dvě bouračky (ne mojí vinou) :)
Pořád hraju simíky. Čím dál více mě to baví a ještě dlouho bavit bude.
Trochu jsem zanevřela na kreslení, což mě celkem mrzí, ale zato rozvíjím svůj literární talent psaním povídek a různých příběhů, převážně s fantasy charakterem. Ty nikde nezveřejňuji, ale čte si je moje nejlepší kamarádka (ona chce sama--fakt).
Pořád poslouchám KISS. Tahle banda mě nepřestane bavit nikdy. Loni v červnu jsem si konečně splnila sen a vyrazila jsem na jejich koncert do Prahy. A chyba to rzohodně nebyla. Zážitek byl neuvěřitelný.
Co se týče blogování. Nebloguju. Nebaví mě to. A nevím jestli ještě někdy blogovat budu. Možná...jednou....snad...

Evelyn Stanley
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama